Spotkanie DKK w Ośrodku Integracji i Aktywności

W Ośrodku Integracji i Aktywności 30 stycznia 2020 r. odbyło się spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, seniorów, słabowidzących i niewidomych. Dyskusja dotyczyła audiobooka „Środek lata” Małgorzaty Wardy.

Porzucona po urodzeniu i co dalej?

Trójmiasto. Znika młoda dziewczyna. Po roku dziennikarka Marlena pisze o tym artykuł i rozpoczyna własne dochodzenie. Kim była Sylwia i co ją łączyło z bratem?

W Ośrodku Integracji i Aktywności 30 stycznia 2020 r. odbyło się spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, seniorów, słabowidzących i niewidomych.

Dyskusja dotyczyła audiobooka „Środek lata” Małgorzaty Wardy. Książkę czytała Alina Adamiec. Klubowicze w skali od 1 do 10 ocenili audiobook na 6,6 punktów. Przeważały opinie ciekawie napisanej książki, lecz sposób interpretacji lektorki sprawił, iż książka dużo straciła. Zaginiona w swoim pamiętniku i napisanych listach stopniowo odkrywała rodzinne tajemnice. Tajemnice, które według czytelników były i będą się zdarzać nadal w niejednym domu. Zakończenie książki okazało się dla większości zaskakującym.

Zachęcam do uczestnictwa w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Następne spotkanie odbędzie się 27 lutego o godz. 16.00. Omawiany audiobook: “Kwiaty dla Algernona” – Daniel Keyes.

red. Beata Toruńska

fot. Olga Smolec-Kmoch