Muzyczny spektakl w słubickiej bibliotece

7 listopada 2023r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach miał miejsce spektakl wykonany przez uczniów kl. III c i kl. VI a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Słubicach.  Pod przewodnictwem Pani Haliny Samsonowicz uczniowie zaprezentowali przepiękny musical z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zatytułowany „Co to jest niepodległość?”.  Młodzi artyści z dużym zaangażowaniem próbowali odpowiedzieć na pytanie przez deklamacje i scenki, czym jest niepodległość, wśród nastrojowej muzyki i przy śpiewie poruszających serca piosenek. Ten niezwykle wartościowy i wzruszający musical uświadomił nam wszystkim na nowo, jak ważne są wolność i pokój, ojczyzna czy patriotyzm.

Dziękujemy Pani Halinie Samsonowicz za przygotowanie i wyreżyserowanie spektaklu, a młodym artystom za piękne wykonanie. Nasze podziękowania kierujemy także do wszystkich zaproszonych gości, tych młodszych i tych starszych, za udział w spektaklu.

Mamy nadzieję, że dzięki tak pięknym i wartościowym inicjatywom nie zagaśnie w nas miłość do ojczyzny oraz duch walki o wolną i niepodległą Polskę.

Dziękujemy!

 

Zespół BPMiG w Słubicach

 

Dziękujemy!

Zespół BPMiG w Słubicach