W Dniu Bibliotekarza…
Jak co roku 8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza. O naszym święcie pamiętali pracownicy i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim, którzy nas odwiedzili i uradowali pięknymi życzeniami!
Bardzo serdecznie dziękujemy i cieszymy się na kolejny rok współpracy między Ośrodkiem Integracji i Aktywności a DPS nr 2.
Tekst i foto: Sandra Szczudło-Ziemianin
