No to gramy… po mistrzowsku
9 października 2025 r., godz. 12.00
No to gramy… po mistrzowsku – międzypokoleniowe rozgrywki gier planszowych / Filia nr 3, ul. Boh. Westerplatte 10

9 października 2025 r., godz. 12.00
No to gramy… po mistrzowsku – międzypokoleniowe rozgrywki gier planszowych / Filia nr 3, ul. Boh. Westerplatte 10