Warsztaty rękodzieła „Ozdobne świeczniki”
12.02.2026 r. w Filii 6 odbyły się warsztaty rękodzieła „Ozdobne świeczniki”. Nasze świeczniki powstały na bazie kieliszków do wina, do których przykleiłyśmy papier ryżowy. Ozdobiony papierem kieliszek już bardzo ładnie wyglądał i w tym momencie można było go pomalować połyskliwym lakierem i zakończyć pracę. Większość uczestniczek zdecydowała się jednak na ozdobienie dodatkowe motywem z serwetki. Każdy świecznik wyszedł zupełnie inny i niepowtarzalny. Dziękuję wszystkim uczestniczkom za wspólnie spędzony czas.
Natalia Płosaj
