Logo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie

Otwarcie wystawy w Filii nr 2

20 października 2025 w Filii nr 2 odbył się wernisaż wystawy fotografii  wykonanych przez Młodzieżową  Sekcję Fotograficzną pod opieką Łukasza Krawczuka. Celem wystawy jest ukazanie indywidualnych talentów, umiejętności i wrażliwości artystycznej młodego pokolenia. Pokazanie, jak różnorodne mogą być sposoby postrzegania świata przez młodych twórców. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę podczas spotkania.  

Wystawa będzie czynna do 30 stycznia 2026.

Zapraszamy.

Tekst i zdjęcia : Klaudia Mazur

Galeria zdjęć

prezentacja prac -werniaż prezentacja prac, goście siedzą przy stole prezentacja prac na terenie biblioteki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności