Logo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie

W świecie magii…

21 listopada 2025r. w Filii nr 11 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Herberta 
odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Rozmawiano na temat utworu pt. Formuła Eli Agnieszki Rautman-Szczepańskiej. Miłośniczki książek żarliwie dyskutowały na temat nadprzyrodzonych mocy głównej bohaterki Eli, jak również jednogłośnie stwierdziły, że każdy człowiek ma w sobie formułę wyjątkowości tylko musi wgłębić się w swoje wnętrze, a także, że warto czytać książki z gatunku fantastyki, ponieważ pokazują inną perspektywę na życie. Według klubowiczek ta powieść jest dla tych, którzy czują się wyróżnieni, samotni i smutni.

M. Kopowska

Galeria zdjęć

Czytanie frag. książki przez jedną z uczestniczek
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności