Logo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Filia Bobrówko

Podczas październikowego (tj. 22 października 2025r.)spotkania DKK rozmawiałyśmy o książce Klaudii Bianek „Zawsze i na zawsze” – poruszającej opowieści o miłości, stracie i trudnych życiowych wyborach. Powieść skłoniła uczestniczki do refleksji nad tym, jak różne drogi prowadzą do szczęścia i jak ważne jest, by walczyć o swoje marzenia.

 

Dyskusja była pełna emocji i ciekawych spostrzeżeń, a każda z uczestniczek znalazła w tej historii coś, co poruszyło jej serce.

 

tekst/ Bogumiła G.

Galeria zdjęć

Plakat z DKK wraz z książką Klaudii Bianek pt. "Zawsze i na zawsze".
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności