Logo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie

,,Pierwsza dama. Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z Emilią Padoł”

23 września 2025 r. w Filii nr 10  odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem rozmowy była książka ,, Pierwsza dama. Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z Emilią Padoł”.

Publikacja jest wywiadem-rzeką, w którym Jolanta Kwaśniewska opowiada o swoim życiu – od dzieciństwa, przez lata spędzone w Pałacu Prezydenckim, aż po działalność charytatywną. Porusza zarówno sprawy prywatne, jak i publiczne, dzieląc się doświadczeniami w szczery i przystępny sposób.

Uczestniczki spotkania podkreślały, że lektura była inspirująca i pełna ciekawych anegdot. Zwracały uwagę na otwartość i autentyczność autorki, a także na to, że książka pozwala lepiej zrozumieć życie i rolę pierwszej damy w Polsce. Spotkanie stało się okazją do refleksji nad życiem publicznym oraz ważną rolą kobiet w społeczeństwie.

 

Foto: Barbara Barańska

Tekst: Wioletta. Kozdrowska

Galeria zdjęć

Na kremowej serwecie książka, fioletowe emblematy Dyskusyjnego Klubu Książki, bukiet żółtych kwiatów. Siedzące przy stole panie, na stole książki, fioletowy emblemat DKK, bukiet żółtych kwiatów, filiżanki z napojami, słodycze. W tle brązowa szafa z książkami oraz okno.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności