Logo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie

„Noc kłamstw”

08.10.2025 r.Filii nr 6 spotkaliśmy się, by porozmawiać o książce Izabeli Janiszewskiej „Noc kłamstw”. Jest to pełna niepokoju opowieść o morderstwie młodej dziewczyny, Niny. Przy okazji wyjaśniania okoliczności morderstwa, na jaw wychodzą jej tajemnice oraz sekrety ludzi, z którymi kelnerka miała do czynienia. Przede wszystkim jest to małżeństwo Tochmanów. 

Mikołaj jest właścicielem kawiarni, w której pracuje Nina, a jego żona, Anna jest pisarką. Oboje nie mówią sobie o rzeczach, z którymi trudno im się psychicznie uporać. Ich traumy i tajemnice z przeszłości okazują się mieć wpływ na to, że policja wiąże ich ze sprawą zabójstwa Niny.

„Noc kłamstw” powoli wciągnęła nas w klimat niepokoju, tajemnic i niebezpieczeństw. W miarę rozwoju akcji odkrywaliśmy inne osoby, które miały motyw i sposobność, by zabić Ninę. 

Każdemu, kto chciałby przeczytać tę książkę możemy powiedzieć, że zakończenie zaskoczyło nas wszystkich!

Natalia Płosaj

Galeria zdjęć

Uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki siedzą przy miętowym stole. Na stole są słodycze, talerzyki, filiżanki, logo DKK na małej sztaludze. Troje uczestników spotkania trzyma książki Izabeli Janiszewskiej „Noc kłamstw” w górze. Po obu stronach za czytel
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności