Logo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie

Nigdy, nigdy, nigdy

Podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 10 w dniu 10.02.2026r. rozmawialiśmy o powieści „Nigdy, nigdy, nigdy” autorstwa Linn Strømsborg.

Książka stała się punktem wyjścia do dialogu o świadomych wyborach życiowych, presji społecznej oraz prawie do decydowania o własnej drodze. Uczestniczki dzieliły się swoimi refleksjami i różnymi interpretacjami postawy głównej bohaterki, co pozwoliło spojrzeć na temat z wielu perspektyw.

Dyskusja była żywa i skłaniała do osobistych przemyśleń, a spotkanie potwierdziło, że literatura może być inspiracją do ważnych rozmów i wymiany doświadczeń.

Tekst: Wioletta Kozdrowska

Fot: Barbara Barańska

Galeria zdjęć

Siedzące przy stole panie, na zielonej serwecie książki, fioletowe emblematy DKK, filiżanki z napojami, pączki . W tle zielony kwiat , komputer, żółty kolor ścian i okno.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności