Spotkanie DKK w Filii Bobrówko
Za nami drugie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się 20.03.2026 roku.
Tym razem rozmawiałyśmy o książce Iwony Banach „Miłość i mordercze parówki”. Lektura wywołała żywą dyskusje i sporo emocji i – jak się okazało – podzieliła nasze opinie. Dla jednych była lekką, humorystyczną opowieścią z nutą kryminału, dla innych nie do końca spełniła oczekiwania. Nie zabrakło ciekawych spostrzeżeń, wymiany argumentów i żywej dyskusji, która jak zawsze – była największą wartością naszego spotkania.
Górniak Bogumiła

