Zimowe uszytki
27.01.2026r. w Filii nr 4 odbyły się warsztaty twórcze skierowane do czytelników w różnym wieku. Spotkanie upłynęło w ciepłej atmosferze, pełnej dobrej energii. Uczestnicy z zaangażowaniem tworzyli zimowe „uszytki”, rozwijając zdolności manualne oraz wyobraźnię. Popołudniowe warsztaty były okazją nie tylko do pomysłowej pracy, ale także do rozmów, wymiany doświadczeń i wspólnego spędzenia czasu.
Magdalena Chorkawa
