Z wizytą w Filii nr 10
Czwartkowym przedpołudniem 23 października Filię nr 10 odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 32. Grupa „Motylki”. W dniu następnym na zajęcia przyszły do nas dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7. Grupa „Reksio”.
Przedszkolaki dowiedziały jak funkcjonuje Biblioteka, skąd biorą się i do kogo należą znajdujące się w niej książki, jak należy o nie dbać, oraz co zrobić aby można było z nich korzystać.
Były zagadki, rebusy i lektura - historia opowiedziana piórem Ingi Moore „Łoś i biblioteka na kółkach”.
tekst: B. Barańska
zdjęcia: W. Kozdrowska
