Z książką wśród zwierząt
13 października 2025r. w Filii nr 11 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Herberta w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się zajęcia z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4 października), który zapoczątkowany był we Florencji 94 lata temu, a w Polsce 32 lata temu, promujący m.in. ochronę zwierząt. Dzieci na spotkaniu wysłuchały ciekawostek związanych z tym świętem, a także fragmentu utworu pt. Zwierzaczki z dzikiej paczki Agnieszki Urbańskiej. W znakomitych humorach i ogromnej energii do pracy stworzyły z plasteliny swoje ulubione zwierzęta.
M.Kopowska
