Warsztaty decoupage
1 października w Filii 6 powstały piękne jesienne chusteczniki, ozdobne pudełka i lampion. Przedmioty były ozdabiane techniką decoupage. Zajęcia poprowadziła Małgorzata Murowicka-Kozicka, pasjonatka rękodzieła. Tworzenie prac tak nas pochłonęło, że nie zauważyłyśmy kiedy upłynęły nam ponad dwie godziny! Dziękuję Małgosi i wszystkim uczestniczkom za wspólnie spędzony czas.
Natalia Płosaj
