Logo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie

Spotkanie autorskie z Angeliką Kuźniak

16 września 2025 r. w Bibliotece Herberta gościliśmy Angelikę Kuźniak reporterkę, pisarkę, autorkę książek: „Marlene”, „Papusza”, „Boznańska. Non finito”, „Stryjeńska. Diabli nadali”, „Czarny anioł. Opowieść o Ewie Demarczyk” i in. Spotkanie prowadziła Agnieszka Kopaczyńska-Moskaluk, z wykształcenia polonistka, z wyboru i pasji – dziennikarka.

Podczas spotkania autorskiego uczestnicy mogli posłuchać o książkach już wydanych oraz tych, które autorka planuje w przyszłości. Jedna z nich ukaże się już na początku roku 2026. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, o kim będzie kolejna książką, ale na ten moment  możemy jedynie zdradzić, że będzie wybitej Polce.  Była też  okazja do zadawania pytań i poznania ciekawych szczegółów związanych z powstawaniem jej twórczości.  Na zakończenie spotkania uczestnicy mieli okazję zamienić kilka słów z autorką oraz otrzymać podpis w książce.

Tekst i zdjęcie: Agnieszka Kimon

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności