Logo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie

Koncert na dobre zakończenie roku

29 grudnia 2025 r. o godz. 17.00 w ramach cyklu Słowo i muzyka odbył się Koncert na dobre zakończenie roku współorganizowany z Gorzowskim Towarzystwem Muzycznym im. H. Wieniawskiego w Gorzowie Wielkopolskim.  

Wystąpili: Tomasz Puka−flet, Hanna Walczak−skrzypce, Hanna Ksokowska−wiolonczela, Dawid Gigoła−akordeon, Lena Juszkiewicz−fortepian, Zofia Ziatyk−śpiew oraz Rusak Piano Duo, czyli Marina Rusak i Małgorzata Rusak-Mietlińska.

Muzycy wykonali między innymi utwory Franza Dopplera, Franza Schuberta, Johannesa Brahmsa, Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego. W przerwie koncertu licznie zgromadzona publiczność została zaproszona na słodki poczęstunek.

Agnieszka Pospieszna

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności