„Czar świąt – stwórz własną bombkę”
W Filii nr 6 już panuje świąteczna atmosfera. W środę 3 grudnia 2025r. odbyły się warsztaty decoupage pt. „Czar świąt – stwórz własną bombkę”. Zajęcia poprowadziła Małgorzata Murowicka-Kozicka. Tworzenie bombek według własnego projektu sprawiło nam nie lada frajdę i zajęło sporo czasu, lecz nawet tego nie zauważyłyśmy. Miałyśmy okazję do spędzenia razem czasu i rozmowy o świętach i nie tylko. Polecamy każdemu tego typu aktywności. Można się odstresować i przy okazji zrobić ozdobę na choinkę lub prezent dla kogoś.
Dziękuję Małgorzacie Murowickiej-Kozickiej za prowadzenie zajęć oraz wszystkim uczestniczkom za wspólnie spędzony czas.
Natalia Płosaj

