Zostań językowym wolontariuszem w Bibliotece Herberta!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta kolejny raz serdecznie zaprasza do udziału – w charakterze wolontariusza – wszystkich, którzy dysponują odrobiną wolnego czasu, porcją dobrej woli i chęci pomocy, a przy tym nie odmówią sporej dawce pozytywnej energii jaka płynie ze spotkań z ciekawymi ludźmi z różnych stron świata. Od nowego roku szkolnego pod dachem WiMBP ponownie organizować będziemy spotkania z obcokrajowcami – mieszkańcami naszego miasta i polskojęzycznymi lektorami, którzy pomogą opanować trudną sztukę posługiwania się naszym ojczystym językiem. Jeśli czujesz, że odnalazłbyś się w roli lektora – napisz do nas (wolontariat@wimbp.gorzow.pl) lub zadzwoń (95 721 58 46)!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta kolejny raz serdecznie zaprasza do udziału – w charakterze wolontariusza – wszystkich, którzy dysponują odrobiną wolnego czasu, porcją dobrej woli i chęci pomocy, a przy tym nie odmówią sporej dawce pozytywnej energii jaka płynie ze spotkań z ciekawymi ludźmi z różnych stron świata.

W poprzednim sezonie wielu z Was zgłosiło się do nas i okazało ogrom serca! Okazało się jednak, że potrzebujemy jeszcze więcej Wolontariuszy, bo osób chcących skorzystać z waszej pomocy jest naprawdę dużo!

Od nowego roku szkolnego pod dachem WiMBP ponownie organizować będziemy spotkania z obcokrajowcami – mieszkańcami naszego miasta i polskojęzycznymi lektorami, którzy pomogą opanować trudną sztukę posługiwania się naszym ojczystym językiem.

Jeśli czujesz, że odnalazłbyś się w roli lektora – napisz do nas (.img@.img..img..img) lub zadzwoń (95 721 58 46)! Razem możemy wiele nauczyć siebie i innych!