Uśmiechnij się!

W pierwszy piątek października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Niestety w tym dniu biblioteka była zamknięta, dlatego postanowiłyśmy wynagrodzić naszym czytelnikom tę niedogodność i w poniedziałek (07/10/2019 r.) zorganizowałyśmy dla nich niewielką akcję biblioteczną. Odwiedzający Filię nr 14 mogli zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi uśmiechania się oraz przeczytać optymistycznie brzmiące cytaty. Czytelnicy mieli także możliwość zabrania ze sobą "uśmiechu na wynos".

W pierwszy piątek października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą tego dnia jest Harvey Ball – autor żółtej, uśmiechniętej buźki zwanej smiley face rozpoznawalnej wśród dzieci i dorosłych.

Niestety w tym dniu biblioteka była zamknięta, dlatego postanowiłyśmy wynagrodzić naszym czytelnikom tę niedogodność i w poniedziałek (07/10/2019 r.) zorganizowałyśmy dla nich niewielką akcję biblioteczną.

Odwiedzający Filię nr 14 mogli zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi uśmiechania się oraz przeczytać optymistycznie brzmiące cytaty. Czytelnicy mieli także możliwość zabrania ze sobą “uśmiechu na wynos”.

Widząc bezinteresowne uśmiechy na twarzach przybyłych osób oraz słysząc miłe słowa na temat samego przebiegu wydarzenia, wiemy, że takie atrakcje mają sens.

Pamiętajmy, że śmiech to zdrowie!

Uśmiechu na każdy dzień dla czytelników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim życzą bibliotekarki z Filii nr 14 🙂

Tekst: Kinga Nowak