Letnie wycieczki do biblioteki

Lato to czas podróży – nie zawsze dalekich! Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane (wycieczki, kolonie, półkolonie itp.) do odwiedzania naszej biblioteki. Podczas wspólnego zwiedzania powiemy, jak rozpocząć czytelniczą przygodę i zapisać się do biblioteki, oprowadzimy po wypożyczalniach, zdradzimy ciekawostki o książkach i bibliotece, zwiedzimy aktualne wystawy, a także przeniesiemy się w czasie, odwiedzając zabytkową willę z początków XX wieku. Aby w letnich nastrojach zwiedzić gorzowską książnicę wystarczy skontaktować się z Informatorium w celu ustalenia szczegółów wycieczki (tel. 95 727 80 44, e-mail: informatorium@wimbp.gorzow.pl). Do zobaczenia!

Lato to czas podróży – nie zawsze dalekich! Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane (wycieczki, kolonie, półkolonie itp.) do odwiedzania naszej biblioteki. Podczas wspólnego zwiedzania powiemy, jak rozpocząć czytelniczą przygodę i zapisać się do biblioteki, oprowadzimy po wypożyczalniach, zdradzimy ciekawostki o książkach i bibliotece, zwiedzimy aktualne wystawy, a także przeniesiemy się w czasie, odwiedzając zabytkową willę z początków XX wieku.

Aby w letnich nastrojach zwiedzić gorzowską książnicę wystarczy skontaktować się z Informatorium w celu ustalenia szczegółów wycieczki (tel. 95 727 80 44, e-mail: .img@.img). Do zobaczenia!