Książka roku 2023

Tworzycie listy przeczytanych książek, ale nie potraficie potem wybrać tej jedynej, tej, która w danym roku była waszą NAJ? A może jeszcze nigdy nie robiliście takich list, a chcecie spróbować w 2023 czegoś nowego?

Dlatego postanowiliśmy nieco ułatwić wam to zadanie i przygotowaliśmy listy, które pomogą wam w wyborze tej ulubionej książki. Jeżeli chcecie stworzyć listę przeczytanych książek i/lub przesłuchanych audiobooków i na koniec roku wybrać tę najlepszą, najważniejszą, to świetnie trafiliście. Akcja skierowana jest dla czytelników w każdym wieku.

Nam niejednokrotnie zdarzyło się pod koniec roku zastanawiać nad tym, która książka jest tą jedyną. Nawet sama lista nieraz nie pomogła, bo okazywało się, że trudno jest zdecydować się na jedną ewentualnie kilka książek.

ℹ️ Jak to działa?

Wystarczy pobrać odpowiednią listę lub odebrać w wyznaczonych plakatem miejscach, wpisywać przeczytane książki czy przesłuchane audiobooki. Następnie pod koniec miesiąca, a potem kwartału wybrać tę najlepszą i pod koniec roku wszystko będzie jasne smile

🗓 Akcja trwa cały rok. Zapraszamy do dzielenia się z nami wrażeniami i listami, dlatego śledźcie na bieżąco nasze media społecznościowe. Pod koniec roku przygotujemy zestawienie waszych ulubionych książek. Dla aktywnych czytelników przygotowaliśmy niespodzianki.

codzienne zestawienie

miesięczne zestawienie

kwartalne zestawienie

podsumowanie roku