Dyskusyjny Klub Książki w Wypożyczalni Głównej

Dyskusyjny Klub Książki przy Wypożyczalni Głównej spotkał się 23.10.18 r. Tematem była powieść Susan Anne Mason „Irlandzkie łąki ”. Książka klimatem przypomina powieści Jane Austen. To opowieść o 2 siostrach, ich perypetiach życiowych, rodzinnych, o miłości, walce o swoje marzenia, los. Fundamentalną wartością w życiu mieszkańców farmy jest wiara. Ona jest podstawą życiowych wyborów, pomaga w relacjach międzyludzkich, pokazuje co jest w życiu ważne, a co ważniejsze. Służy w rozstrzyganiu dylematów, osobistej przemiany, walki o własne wybory w kierowaniu swoim losem. Poprzez powieść przebija romantyzm pełen interesujących wątków tematycznych.

Dyskusyjny Klub Książki przy Wypożyczalni Głównej spotkał się 23 października 18 r. Tematem była powieść Susan Anne Mason „Irlandzkie łąki”. Książka klimatem przypomina powieści Jane Austen. To opowieść o 2 siostrach, ich perypetiach życiowych, rodzinnych, o miłości, walce o swoje marzenia, los.

Fundamentalną wartością w życiu mieszkańców farmy jest wiara. Ona jest podstawą życiowych wyborów, pomaga w relacjach międzyludzkich, pokazuje co jest w życiu ważne, a co ważniejsze. Służy  w rozstrzyganiu dylematów, osobistej przemiany, walki o własne wybory w kierowaniu swoim losem.

Poprzez powieść przebija romantyzm pełen interesujących wątków tematycznych.