Biblioteka Aktywnego Seniora: Porozmawiajmy o science-fiction

15.05.2019 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Biblioteka Aktywnego Seniora”. Tym razem gościliśmy panią Annę Kowalczewską, autorkę książki z gatunku fantasy - „Tchnienie”, malarkę i ilustratorkę. Spotkanie poprowadził pan Mariusz Sobkowiak - Prezes Stowarzyszenia „Novum” i redaktor naczelny czasopisma „LandsbergON”.

15.05.2019 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Biblioteka Aktywnego Seniora”. Tym razem gościliśmy panią Annę Kowalczewską, autorkę książki z gatunku fantasy – „Tchnienie”, malarkę i ilustratorkę. Spotkanie poprowadził pan Mariusz Sobkowiak – Prezes Stowarzyszenia „Novum” i redaktor naczelny czasopisma „LandsbergON”.

Autorka mówiła o swojej książce, prezentując multimedialnie ilustracje bohaterów powieści, które sama wykonała. Prowadzący spotkanie pan Mariusz Sobkowiak przybliżył uczestnikom tematykę czasopisma „LandsbergON”, wiążącego się z Gorzowskim Klubem Fantastyki. Dla zainteresowanych – czasopismo jest dostępne w Czytelni w głównym budynku WiMBP w Gorzowie Wlkp.

Jolanta Bardeli

fot. Kazimierz Ligocki